UŞAK HAVA DURUMU
USAK
LINKLER
TEMA
Greenpeace
 
ANKETLER
Sitemizde istediğiniz bilgiyi bulabildiniz mi?

Oy ver

Diğer Anketleri Gör
KALİTELİ - NİTELİKLİ ÜRETİMLER POLİTİKAMIZ


 Kalite politikamızı, müşterilerimizin gereksinimleri ve beklentileri doğrultusunda sürekli geliştirmekte ve yenilemekteyiz. Müşteri memnuniyetimizi sağlayabildiğimizden tavsiye üzerine bize ulaşılmasından dolayı emin olmaktayız.

Kalitenin en önemli güven unsuru olduğunu bilmekte, ürettiğimiz her madde için kalite kontrollerini üst düzeyde yapmaktayız.Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda, istediği miktar ve zamanda kalitesine güvenilir ve dürüst hizmet anlayışıyla Türkiye'nin dört bir yanına yayılmayı, pazarda pay hakkını arttırmayı hedeflemiş daha iyi hizmet ve teknik destek için teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek devamlı yenilenmeyi ilke edindik.

Mevcut rekabet ortamında üretim yaparken üretilenlerin insana, doğaya ve yaşama uyumlu, kaliteli ve uzun ömürlü olmasına özen gösteririz. Çeşitli sanayi sektörlerinde pazarladığımız ürünlerimizin bizi temsil ettiğini asla unutmadan, kalitesiz ham madde kullanımından kaçınırız.

Pazarda, belirleyici unsurumuzun fiyat ile birlikte, geleneklere saygıdan başlayıp, kalite, çevreye saygı, insan sağlığı, hijyen ve emniyet konusuna kadar çok geniş bir alanda, amaç ve hedefler doğrultusunda ilerleriz.

Hedef ve politikalarımızın sürekli yenilenip günün koşullarına uyarlanmasına özen gösterir, çalışanlarımızın daha verimli çalışmaları adına her koşulu hazırlarız.

Atılım Kimya, müşteri odaklılık temel değeri doğrultusunda müşterilerinin, hizmetleri ile ilgili talep, beklenti ve şikayetlerini hızlı ve etkin bir şekilde değerlendirmektedir.

  ATILIM KİMYA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ŞRKETİ 2012 © Tüm hakları saklıdır
 
Bu web sitesi bir AKS-BİM Ltd. Şti. ürünüdür. Model A6W. 2012 . www.aksbim.com.tr